• Masz pytania? Napisz do nas:  biuro@and-bud.com.pl
  • lub zadzwoń:
  • Rzeszów  +48 662 838 639
  • Tarnobrzeg  +48 604 918 078
  • Lublin  +48 604 633 139

Obsługa inwestycji


Andbud to firma wyspecjalizowana również w obsłudze inwestycji. Zespół odpowiadający za tą część funkcjonowania firmy to fachowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem w branży, którzy z pasją będą wspierać Państwa inwestycje. Zaplecze w postaci nowoczesnych salonów z bogatą ekspozycją, zatowarowanych magazynów i mobilnych doradców pomoże w sprawnej realizacji zaplanowanej inwestycji.

Obsługujemy różnego rodzaju inwestycje od obiektów administracji publicznej, jak sądy, szpitale, szkoły poprzez obiekty usługowe takie jak hotele, pensjonaty, sale bankietowe, restauracje, biurowce oraz centra handlowe, a także mniejsze inwestycje realizowane przez klientów indywidualnych.

Prosimy o kontakt z naszymi doradcami w poszczególnych salonach.

Tarnobrzeg

Maciej Michałeczko,biuro@and-bud.com.pl, 0606 670 975

Andrzej Paterek, a.paterek@and-bud.com.pl, 0696 032 368

Lilianna Pazder, l.pazder@and-bud.com.pl, 0882 897 805

Lublin

Wiesław Olchawa, w.olchawa@and-bud.com.pl, 0604 633 139

Karolina Pomykała Nowakowski, k.nowakowski@and-bud.com.pl, 0696 089 817

Damian Krzysztofik, d.krzysztofik@and-bud.com.pl, 0604 710 828

Rzeszów

Bogdan Piękoś, b.piekos@and-bud.com.pl, 0696 063 135

Magdalena Babiś, m.babis@and-bud.com.pl, 0696 605 687

Piotr Kołodziej, p.kolodziej@and-bud.com.pl, 0696 032 361

Marek Matuła, m.matula@and-bud.com.pl, 0604 142 985

Paweł Tereszkiewicz, p.tereszkiewicz@and-bud.com.pl, 0662 492 582