• Masz pytania? Napisz do nas:  biuro@and-bud.com.pl
  • lub zadzwoń:
  • Rzeszów  +48 662 838 639
  • Tarnobrzeg  +48 604 918 078
  • Lublin  +48 604 633 139

specjalizacja

W 2002 roku firma Andbud weszła jako hurtownia partnerska i udziałowiec do Grupy SBS, która obecnie funkcjonuje jako grupa zakupowa zrzeszająca 90 hurtowni na terenie całego kraju z ponad 160 punktami handlowymi. Zrzeszenie w grupie zakupowej umożliwiło znaczne poszerzenie asortymentu i uzyskanie najlepszych cen zakupowych oferowanych produktów, co przełożyło się na jeszcze lepszą ofertę dla instalatorów i firm wykonawczych, a także dla klienta indywidualnego.


 

Salony Andbud to nowoczesne obiekty handlowe oferujące duże powierzchnie ekspozycyjne oraz najnowsze wzory i rozwiązania. Każdy salon posiada bogatą ekspozycję produktów wyposażenia łazienek takich jak ceramika i armatura łazienkowa, wanny, kabiny, akcesoria łazienkowe najlepszych polskich i europejskich producentów, będąc ich bezpośrednim importerem. Najnowsze wzory płytek ceramicznych i gresowych prezentowane są w kilkudziesięciu boksach aranżacyjnych w każdym salonie. Ofertę uzupełniają grzejniki łazienkowe, renomowanych producentów.

Salon w Tarnobrzegu funkcjonuje również jako hurtownia partnerska Grupy SBS, zapewniając fachowe wsparcie i bogatą ofertę handlową dla instalatorów i firm wykonawczych z branży techniki instalacyjnej i grzewczej.

Whoops, looks like something went wrong.