• Masz pytania? Napisz do nas:  biuro@and-bud.com.pl
  • lub zadzwoń:
  • Rzeszów  +48 662 838 639
  • Tarnobrzeg  +48 604 918 078
  • Lublin  +48 604 633 139

Firma

Andbud to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma, założona w 1994 r. Działalność rozpoczynała jako hurtownia materiałów techniki instalacyjnej i grzewczej, z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul. Fabrycznej 5. Wykwalifikowany zespół i ciągłe poszerzanie oferty handlowej, a także jakości obsługi umożliwiały firmie dynamiczny rozwój.

W 2002 roku firma Andbud weszła jako hurtownia partnerska i udziałowiec do Grupy SBS, która obecnie funkcjonuje jako grupa zakupowa zrzeszająca 90 hurtowni na terenie całego kraju z ponad 160 punktami handlowymi. Zrzeszenie w grupie zakupowej umożliwiło znaczne poszerzenie asortymentu i uzyskanie najlepszych cen zakupowych oferowanych produktów, co przełożyło się na jeszcze lepszą ofertę dla instalatorów i firm wykonawczych, a także dla klienta indywidualnego.


W tym samym roku firma Andbud przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Kopernika 32, znacznie poszerzając swój asortyment i oferując klientom nowoczesny salon ekspozycyjny oraz duży magazyn z regałami wysokiego składowania.

 

Oferta handlowa poszerzyła się o produkty wyposażenia łazienek i płytek ceramicznych. Dalszy dynamiczny rozwój, chęć poszerzania rynku i pozycja lidera w regionie w zakresie sprzedaży wysokiej jakości produktów czołowych polskich i światowych producentów doprowadziły do decyzji o otwarciu nowego salonu firmy Andbud w Lublinie.

 

W sierpniu 2007 roku w Lublinie został otworzony drugi salon firmy w nowo otwartej galerii wyposażenia wnętrz GALA Dom i Wnętrze. Tym samym stał się wizytówką branży z największą i najnowocześniejszą powierzchnią ekspozycyjną w regionie.

 

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój regionu Rzeszowa, była decyzja o otworzeniu trzeciego salonu. Zapotrzebowanie projektantów oraz klientów indywidualnych i instytucjonalnych na bogatą ofertę wysokiej jakości produktów i równie wysoki poziom obsługi doprowadziło do otwarcia w lutym 2010 roku salonu firmy w Rzeszowie przy ul. Rejtana 36, z powierzchnią ekspozycyjną blisko 600 m2.

Whoops, looks like something went wrong.